Witamy w archiwum ABSOLWENTÓW I Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu.

SZANOWNI PAŃSTWO!

Z istniejących źródeł odtworzyliśmy listy wszystkich absolwentów naszej szkoły od maturzystów z roku 1951. Ze względu na brak lub niedokładność niektórych danych, uprzejmie prosimy o kontakt, jeśli znajdą Państwo jakiekolwiek nieścisłości.

Wyszukiwarka absolwentów (proszę wpisać imię i nazwisko szukanej osoby):

Nasi absolwenci wg roczników:

Matura 2014

KLASA IIIA wych.: Michał Lewandowski 1. Adamska Natalia 2. Asensky Jacqueline 3. Babiarz Magdalena 4. Brózdowska Sara 5. Frączek Dominika 6. Gazda Karina 7. Gorzka Magdalena 8. Grabowska Magdalena 9. Jasińska Joanna 10. Jóźwiak Paweł 11. Kasprowicz Damian 12....

czytaj dalej

Matura 2013

KLASA IIIA wych.: Bożena Wojdyło 1. Angowska Emilia 2. Baćkowska Marta 3. Bagniewska Marta 4. Beiger Monika 5. Bruska Malwina 6. Dejewska Alicja 7. Dębowski Jakub 8. Figura Sebastian 9. Gawron Patrycja 10. Goliński Mateusz 11. Gołębiewska Julia 12. Grabowska Paulina...

czytaj dalej

Matura 2012

KLASA IIIA wych.: Krzysztof Wojciechowski 1. Bernaciak Jędrzej 2. Cejrowska Magdalena 3. Cejrowska Kamila 4. Chodyna Dawid 5. Ciborowska Marcelina 6. Galus Kamil 7. Gelinska Sylwia 8. Gębka Dawid 9. Gutkowski Paweł 10. Jankowska Michalina 11. Kalinowska Anna 12....

czytaj dalej

Matura 2011

Klasa IIIA wych.: Wiesław Wiak 1. Bernat Kamila 2. Bocian Jolanta 3. Borkowska Agnieszka 4. Czenkusz Mateusz 5. Damaziak Sara 6. Dondelewska Karolina 7. Figura Katarzyna 8. Fraszkiewicz Agnieszka 9. Gall Weronika 10. Grelewicz Katarzyna 11. Janicki Szymon 12....

czytaj dalej

Matura 2010

Klasa IIIA wych.: Małgorzata Dryl 1. Andrzejewska Ewelina 2. Barwik Wojciech 3. Cholewa-Sokołowska Joanna 4. Chołostiakow Marek 5. Czaplińska Agnieszka 6. Czarnecki Łukasz 7. Fryc Natalia 8. Gawrział Dominika 9. Gołębiowska Joanna 10. Janowski Kamil 11. Jeziorska...

czytaj dalej

Matura 2009

Klasa IIIA wych.: Bożena Formaniewicz - Kisiela 1. Baśniak Natalia 2. Borowska Magdalena 3. Burcz Justyna 4. Chyla Jowita 5. Derzewska Joanna 6. Drozd Kamil 7. Fajfer Katarzyna 8. Ficek Anna 9. Garbicz Natalia 10. Głodowski Miłosz 11. Grzybek Jakub 12. Jabłońska...

czytaj dalej

Matura 2008

Klasa IIIA wych.: Beata Chodziutko - Furso 1. Antoszczyszyn Anna 2. Chyła Joanna 3. Darmos Agata 4. Fijałek Karolina 5. Gołębiewska Natalia 6. Han Marek 7. Karpus Łukasz 8. Konwerska Monika 9. Mikszuta Wojciech 10. Mroczkowska Emilia 11. Nowakowska Aleksandra 12....

czytaj dalej

Matura 2007

Klasa IIIA wych.: Barbara Flaczyńska 1. Banasik Joanna 2. Bodo Anna 3. Bojko Martyna 4. Dulęba Mikołaj 5. Gielke Anna 6. Góral Zuzanna 7. Grajewski Paweł 8. Karolska Monika 9. Karpiuk Joanna 10. Kessler Katarzyna 11. Kołodziejski Marek 12. Kowalska Natalia 13....

czytaj dalej

Matura 2006

Klasa IIIA wych.: Bożena Formaniewicz 1. Bober Agata 2. Bobkowska Katarzyna 3. Brzozowska Karolina 4. Chrobociński Michał 5. Chruściel Miłosz 6. Cichocki Miłosz 7. Drużyńska Karolina 8. Dulska Ewelina 9. Durmaj Maciej 10. Ejankowska Anna 11. Gąska Malwina 12. Klimek...

czytaj dalej

Matura 2005

Klasa IIIA wych.: Jacek Sawicki 1. Bączkowska Magdalena 2. Białecka Aleksandra 3. Cerkowska Małgorzata 4. Chabuda Dorota 5. Czagunawa Olga 6. Czajkowska Katarzyna 7. Dąbrowska Beata 8. Faltyńska Agnieszka 9. Gazda Magdalena 10. Grzybek Paweł 11. Józefowicz Natalia 12....

czytaj dalej