Witamy w archiwum ABSOLWENTÓW I Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu.

SZANOWNI PAŃSTWO!

Z istniejących źródeł odtworzyliśmy listy wszystkich absolwentów naszej szkoły od maturzystów z roku 1951. Ze względu na brak lub niedokładność niektórych danych, uprzejmie prosimy o kontakt, jeśli znajdą Państwo jakiekolwiek nieścisłości.

Wyszukiwarka absolwentów (proszę wpisać imię i nazwisko szukanej osoby):

Nasi absolwenci wg roczników:

Matura 2006

Klasa IIIA wych.: Bożena Formaniewicz 1. Bober Agata 2. Bobkowska Katarzyna 3. Brzozowska Karolina 4. Chrobociński Michał 5. Chruściel Miłosz 6. Cichocki Miłosz 7. Drużyńska Karolina 8. Dulska Ewelina 9. Durmaj Maciej 10. Ejankowska Anna 11. Gąska Malwina 12. Klimek...

czytaj dalej

Matura 2005

Klasa IIIA wych.: Jacek Sawicki 1. Bączkowska Magdalena 2. Białecka Aleksandra 3. Cerkowska Małgorzata 4. Chabuda Dorota 5. Czagunawa Olga 6. Czajkowska Katarzyna 7. Dąbrowska Beata 8. Faltyńska Agnieszka 9. Gazda Magdalena 10. Grzybek Paweł 11. Józefowicz Natalia 12....

czytaj dalej

Matura 2004

Klasa IVA wych.: Katarzyna Lepka 1. Bieszk Anna 2. Bolewska Patrycja 3. Chariasz Anna 4. Dąbek Justyna 5. Dąbek Marcin 6. Dyks Agnieszka 7. Gawlik Anna 8. Górecka Magdalena 9. Grzona Aleksandra 10. Hanula Hanna 11. Jamka Magdalena 12. Jasiewicz Agnieszka 13. Jurek...

czytaj dalej

Matura 2003

Klasa IVA wych.: Monika Ochał 1. Bagniewski Wojciech 2. Baranowski Przemysław 3. Betcher Magdalena 4. Chrapińska Monika 5. Cichocka Joanna 6. Dropiński Mieszko 7. Frencel Magdalena 8. Gawlik Ewa 9. Górska Jolanta 10. Grzybowska Patrycja 11. Kajzer Agnieszka 12....

czytaj dalej

Matura 2002

Klasa IV A wychowawca: Jacek Sawicki 1. Banet Agnieszka 2. Boguska Joanna 3. Brzeska Agnieszka 4. Burkiewicz Tomasz 5. Cebulski Mateusz 6. Floriańczyk Kinga 7. Gliniecka Lucyna 8. Grabowska Małgorzata 9. Jankowski Michał 10. Józefiak Hanna 11. Kamiński Filip 12....

czytaj dalej

Matura 2001

Klasa IV A wychowawca: Dariusz Góralski 1. Bagrowska Agnieszka 2. Bartyzel Józefina 3. Chabuda Małgorzata 4. Decker Krzysztofa 5. Dymarkowski Łukasz 6. Fuks Joanna 7. Grabowska Joanna 8. Heymann Damian 9. Janik Agnieszka 10. Knut Marta 11. Koniszewska Ewelina 12....

czytaj dalej

Matura 2000

Klasa IV A wychowawczyni: Katarzyna Lepka 1. Berkowski Mateusz 2. Błach Jacek 3. Bober Paweł 4. Burkiewicz Magdalena 5. Czapski Marcin 6. Czerniak Grzegorz 7. Dyrga Magdalena 8. Federowska Anna 9. Flery Aleksandra 10. Górska Joanna 11. Jóźwiak Magdalena 12. Kamrowska...

czytaj dalej

Matura 1999

Klasa IV A wychowawczyni: Monika Ochał 1. Badziongowska Alicja 2. Bratko Marcin 3. Budka Ewa 4. Dłużyńska Paulina 5. Dzierżak Karolina 6. Frąckiewicz Agnieszka 7. Fularczyk Bartłomiej 8. Gamalczyk Maciej 9. Grochulski Damian 10. Grabowska Magdalena 11. Jackowski...

czytaj dalej

Matura 1998

Klasa IV A wychowawca: Józef Kołodziejski 1. Baran Edyta 2. Baran Iwona 3. Cieślakowska Małgorzata 4. Gołąb Wojciech 5. Gorzkiewicz Dagmara 6. Gręzicki Jarosław 7. Górecka Małgorzata 8. Górska Sylwia 9. Hara Honorata 10. Keiser Sebastian 11. Kalinowska Katarzyna 12....

czytaj dalej

Matura 1997

Klasa IV A wychowawczyni: Małgorzata Zygmunt 1. Adamski Mirosław 2. Ankiewicz Joanna 3. Bałdyga Agnieszka 4. Całbecka Izabela 5. Fladrowska Ewa 6. Grudzień Paweł 7. Jabłoński Jerzy 8. Jankowiak Magdalena 9. Jasiński Paweł 10. Kaczmarek Katarzyna 11. Kamińska Anna 12....

czytaj dalej