Przedstawiamy listę kandydatów zakwalifikowanych do klas I. Prosimy o dostarczenie oryginałów świadectw i potwierdzenie woli w dniach 13-18.08.2020 w godz. 9.00-15.00.

I A – Biologia
 
 
Próg punktowy = 125
 
 
L.p.
Imię
Drugie imię
Nazwisko
 
 
1
Julia
 
Borowicz
 
 
2
Wiktoria
 
Chądzyńska
 
 
3
Zofia
Antonina
Dołżyc
 
 
4
Laura
 
Filipek
 
 
5
Nikola
 
Jankowska
 
 
6
Marta
Ewa
Jażdżewska
 
 
7
Natalia
Magdalena
Kostrzewska
 
 
8
Paweł
Sławomir
Kraska
 
 
9
Agnieszka
Katarzyna
Kűhn
 
 
10
Nikodem
 
Mantey
 
 
11
Dominika
 
Nowaczek
 
 
12
Anda
 
Olszewska
 
 
13
Emilia
 
Ossowska
 
 
14
Antoni
Andrzej
Rodziewicz
 
 
15
Weronika
Magdalena
Sieroń
 
 
16
Maciej
Krzysztof
Wróblewski
 
 
17
Julia
Emilia
Zastawna

 

I A – Geografia
 
 
Próg punktowy = 108,95
 
 
L.p.
Imię
Drugie imię
Nazwisko
 
 
1
Aleksandra
 
Balbuza
 
 
2
Julia
Katarzyna
Banach
 
 
3
Natalia
Wiktoria
Cieślik
 
 
4
Kewin
Edward
Czerniakowski
 
 
5
Maksymilian
 
Kosik
 
 
6
Kamila
Krystyna
Krakowska
 
 
7
Szymon
Piotr
Lewandowski
 
 
8
Julia
Anna
Łączkowska
 
 
9
Martyna
Maria
Motyka
 
 
10
Mateusz
 
Pieniak
 
 
11
Kamil
Paweł
Pyrzewski
 
 
12
Ksavier
Wiktor
Radzimiński
 
 
13
Joanna
 
Sarnowska
 
 
14
Martyna
Magdalena
Wójtowicz
 
 
15
Weronika
Joanna
Zakrzewska
 
 
16
Daria
 
Zielińska
 
 
17
Nikola
Magdalena
Zuchowska

 

I B – J. polski
 
 
Próg punktowy = 118,55
 
 
L.p.
Imię
Drugie imię
Nazwisko
 
 
1
Zuzanna
 
Bala
 
 
2
Wiktor
Andrzej
Bergmański
 
 
3
Antoni
Jan
Dąbrowski
 
 
4
Marta
Justyna
Duda
 
 
5
Magdalena
 
Frica
 
 
6
Wiktoria
Maria
Gostańska
 
 
7
Alicja
 
Gracek
 
 
8
Kacper
 
Hinz
 
 
9
Mikołaj
Karol
Karpuć
 
 
10
Oliwia
Izabela
Klein
 
 
11
Marianna
 
Kobylacka
 
 
12
Emilia
 
Kuffel
 
 
13
Emilia
Alicja
Laba
 
 
14
Anna
Maria
Lewandowska
 
 
15
Iga
 
Lewandowska
 
 
16
Zuzanna
 
Łepek
 
 
17
Oliwia
Weronika
Łęgowska
 
 
18
Jowita
 
Malinowska
 
 
19
Antonina
Magdalena
Nalaskowska
 
 
20
Julia
 
Piasta
 
 
21
Zuzanna
 
Proskura
 
 
22
Dominika
Patrycja
Raczyńska
 
 
23
Alina
Katarzyna
Rafalska
 
 
24
Patrycja
Paulina
Rumocka
 
 
25
Oktawia
 
Sawicka
 
 
26
Anastazja
 
Spych
 
 
27
Joanna
 
Ślizewska
 
 
28
Natalia
Weronika
Tesz
 
 
29
Jeremiasz
Antoni
Wacławski
 
 
30
Lillian rose
Maria józefina
Wiebe
 
 
31
Marta
 
Wilamowska
 
 
32
Maja
Klaudia
Wołowska
 
 
33
Dawid
 
Ziółkowski
 
 
34
Anna
Ewa
Żarnoch

 

I C – Biologia
 
 
Próg punktowy = 104,9
 
 
L.p.
Imię
Drugie imię
Nazwisko
 
 
1
Kamila
 
Banasik
 
 
2
Oliwia
Paulina
Błażyńska
 
 
3
Nikola
 
Ciarkowska
 
 
4
Wiktoria
Karolina
Dylewska
 
 
5
Julia
 
Fujarska
 
 
6
Julia
Maria
Głogowska
 
 
7
Nadia
 
Gościńska
 
 
8
Nikodem
Łukasz
Grajewski
 
 
9
Maria
Anna
Holewska
 
 
10
Kinga
 
Jutrzenka
 
 
11
Amelia
Natalia
Karczewska
 
 
12
Martyna
Weronika
Kolska
 
 
13
Laura
Martyna
Koszarska
 
 
14
Klaudia
Renata
Krupińska
 
 
15
Maja
 
Krupińska
 
 
16
Laura
Anna
Kuligowska
 
 
17
Agata
Bogumiła
Lange
 
 
18
Aleksandra
 
Łazarska
 
 
19
Nikodem
Roman
Mielczarek
 
 
20
Wiktoria
Laura
Mondrzyńska
 
 
21
Brajan
Kacper
Owczarzak
 
 
22
Aleksandra
Jadwiga
Pacyna
 
 
23
Amelia
 
Piasta
 
 
24
Szymon
 
Pik
 
 
25
Lidia
Natalia
Stróżyk
 
 
26
Krzysztof
Janusz
Sworowski
 
 
27
Marta
Oliwia
Szczepkowska
 
 
28
Agnieszka
 
Szwarc
 
 
29
Monika
Weronika
Szymańska
 
 
30
Agata
 
Śliwa
 
 
31
Aleksandra
Marta
Trelewicz
 
 
32
Kinga
Alicja
Zdziarska
 
 
33
Oliwia
Barbara
Zdziarska
 
 
34
Martyna
 
Zielińska

 

I D – Matematyka
 
 
Próg punktowy = 99,85
 
 
L.p.
Imię
Drugie imię
Nazwisko
 
 
1
Tomasz
Krzysztof
Bernacki
 
 
2
Jan
 
Bonikowski
 
 
3
Stefan
Henryk
Borowski
 
 
4
Julia
 
Brzoska
 
 
5
Kacper
Marek
Bukała
 
 
6
Filip
Wojciech
Chojnacki
 
 
7
Mateusz
 
Dryl
 
 
8
Alex
Hubert
Dyżlą
 
 
9
Jakub
Włodzimierz
Frygier
 
 
10
Jakub
 
Heigelmann
 
 
11
Emilia
 
Herduś
 
 
12
Marta
Weronika
Hydzik
 
 
13
Paulina
 
Jabłońska
 
 
14
Bartosz
 
Jabłoński
 
 
15
Franciszek
 
Jasiński
 
 
16
Julia
Kinga
Klucznik
 
 
17
Filip
Karol
Koniecki
 
 
18
Michał
 
Kotlewski
 
 
19
Kamil
Jacek
Kozicz
 
 
20
Aleksandra
Hanna
Krukowska
 
 
21
Kacper
Mikołaj
Krzemiński
 
 
22
Szczepan
Jan
Łukasik
 
 
23
Natalia
 
Marszałkiewicz
 
 
24
Wiktoria
 
Marzec
 
 
25
Filip
Wiesław
Menard
 
 
26
Karolina
Małgorzata
Soliwoda
 
 
27
Wiktoria
 
Stankiewicz
 
 
28
Antoni
Karol
Szweda
 
 
29
Erika
 
TeR-vardanyan
 
 
30
Adrian
Witold
Vetter
 
 
31
Oliwia
Agnieszka
Wesołowska
 
 
32
Miłosz
Kacper
Wronkowski
 
 
33
Zuzanna
 
Zabłońska
 
 
34
Martyna
Wioletta
Ziółkowska