Klasa IV A
wychowawczyni: Małgorzata Zygmunt

1. Adamski Mirosław
2. Ankiewicz Joanna
3. Bałdyga Agnieszka
4. Całbecka Izabela
5. Fladrowska Ewa
6. Grudzień Paweł
7. Jabłoński Jerzy
8. Jankowiak Magdalena
9. Jasiński Paweł
10. Kaczmarek Katarzyna
11. Kamińska Anna
12. Kiełb Robert
13. Kilichowski Maciej
14. Kościelski Patryk
15. Kurzawa Sławomir
16. Lorenc Rafał
17. Malinowska Daria
18. Nowaczek Joanna
19. Pliszka Karina
20. Pokrzywińska Maria
21. Przybył Aleksandra
22. Rafalska Magdalena
23. Rumińska Anna
24. Sargalska Anna
25. Smolińska Anna
26. Spakowska Katarzyna
27. Straszkiewicz Aldona
28. Suchomska Anita
29. Tomaszewski Tomasz
30. Urbański Jacek
31. Więch Izabela
32. Witkowska Aneta
33. Wojanowska Sylwia
34. Zaborowska Anna
35. Zamorska Ewa

Klasa IV B
wychowawczyni: Małgorzata Ossowska-Neumann

1. Barska Beata
2. Bombas Jacek
3. Brudniewicz Dorota
4. Chróścicki Milosz
5. Czarzasta Justyna
6. Deuter Aleksandra
7. Górska Agnieszka
8. Grabowska Sylwia
9. Grzelak Monika
10. Jakubowska Anna
11. Jankowska Sylwia
12. Jurkiewicz Ewelina
13. Juryś Koleta
14. Kłaczyńska Justyna
15. Kozłowski Wojciech
16. Kulkowska Kamila
17. Kurzawiak Magdalena
18. Kwiatkowska Hanna
19. Lisewska Małgorzata
20. Łemko Katarzyna
21. Mania Jadwiga
22. Michna Ewelina
23. Moszczyńska Agata
24. Niewiarowska Monika
25. Paśko Dorota
26. Pietruszewska Magdalena
27. Retz Katarzyna
28. Romanowski Adam
29. Rossa Anna
30. Synakiewicz Alina
31. Śpiewakowska Magdalena
32. Tomaszewski Krzysztof
33. Zarębski Jarosław
34. Zilz Monika

Klasa IV C
wychowawczyni: Jolanta Raczyńska

1. Byczkowska Jolanta
2. Chojnowska Dorota
3. Dłużyńska Anna
4. Dziesinska Wipletta
5. Gąbka Emilia
6. Grembecka Anna
7. Hertzke Michał
8. Hirsz Karina
9. Kamiński Marek
10. Kapela Agnieszka
11. Kessler Agnieszka
12. Krzyżanowska Iga
13. Kwiatkowska Małgorzata
14. Laskowska Małgorzata
15. Masiota Anna
16. Neumann Magdalena
17. Pawłowski Patryk
18. Podlecka Anna
19. Rokicińska Amelia
20. Soboczyńska Grazyna
21. Stodolski Mariusz
22. Sulerzycka Dorota
23. Szachnitowska Kamila
24. Szczodrowska Kinga
25. Szeferska Agnieszka
26. Szokało Magdalena
27. Szołczyńska Justyna
28. Tęsiorowski Michał
29. Van Laere Karolina
30. Wąsik Agnieszka
31. Wesołowska Anna
32. Wróblewski Tomasz
33. Zuzga Ewa

Klasa IV D
wychowawca: Witold Cybulski

1. Bińczyk Agnieszka
2. Cylkowska Agnieszka
3. Czajkowski Mariusz
4. Dzierżak Marcin
5. Hatke Izabela
6. Idczak Sylwia
7. Jóźwiak Marcin
8. Kałużny Tomasz
9. Kanarkowski Karol
10. Klimek Michał
11. Lewandowska Magdalena
12. Łach Radosław
13. Łukaszewska Izabela
14. Makowski Damian
15. Mazanek Ewa
16. Mrozińska Anna
17. Nagórski Bartosz
18. Najdzion Krzysztof
19. Paliwoda Barbara
20. Pawłowski Marcin
21. Piatkowski Łukasz
22. Piotr Radosław
23. Rydellek Monika
24. Samulewicz Dorota
25. Szczawińska Izabela
26. Szymczak Anna
27. Szynkowska Agnieszka
28. Tomczyk Jakub
29. Wilamowski Sebastian
30. Wróblewski Marcin

Klasa IV E
wychowawca: Józef Kołodziejski

1. Biernat Anna
2. Chlewicka Justyna
3. Czop Anna
4. Dąbrowska Sylwia
5. Gałecka Agata
6. Gogolin Mariusz
7. Fabrykiewicz Anita
8. Juźka Tatiana
9. Kalemba Kamil
10. Kamiński Maciej
11. Karolewska Iwona
12. Kleszczewska Anna
13. Kozicka Karolina
14. Kozłowski Leszek
15. Krauze Małgorzata
16. Krawczyńska Anna
17. Kurzyński Marcin
18. Kurzyński Marek
19. Niemyjska Małgorzata
20. Nowacka Maria
21. Otręba Patryk
22. Ponikowski Bartosz
23. Robaczewska Katarzyna
24. Ruszczyńska Kinga
25. Ryłowicz Katarzyna
26. Sieracka Agnieszka
27. Tesmer Piotr
28. Trojanowski Łukasz
29. Wieczorek Anna
30. Warzyński Marcin
31. Wienckowska Anna
32. Żurawska Hanna