Klasa IV A
wychowawca: Józef Kołodziejski

1. Baran Edyta
2. Baran Iwona
3. Cieślakowska Małgorzata
4. Gołąb Wojciech
5. Gorzkiewicz Dagmara
6. Gręzicki Jarosław
7. Górecka Małgorzata
8. Górska Sylwia
9. Hara Honorata
10. Keiser Sebastian
11. Kalinowska Katarzyna
12. Kałużniak Angelika
13. Kawczyńska Agata
14. Kuca Hanna
15. Kujawa Wioletta
16. Kurkiewicz Alina
17. Lendzion Magdalena
18. Majkut Lucyna
19. Palikowska Kamila
20. Pieszczatowska Monika
21. Popek Anna
22. Reich Radosław
23. Sobkowiak Olgierd
24. Szymczak Iwona
25. Śliwińska Agnieszak
26. Umławska Joanna
27. Wiśniewska Elżbieta
28. Wojciechowska Joanna
29. Zach Przemysław
30. Zacharek Rafał
31. Zamorska Gabriela
32. Zielińska Anna

Klasa IV B
wychowawczyni: Bożena Formaniewicz- Kisiela

1. Bartniczak Agnieszka
2. Brzozowska Joanna
3. Bieniaszewska Izabela
4. Boguska Katarzyna
5. Drewek Aniela
6. Hain Aleksandra
7. Henclik Magdalena
8. Kubat Ewelina
9. Klonowski Filip
10. Krupska Małgorzata
11. Liszewska Wioletta
12. Łaszkiewicz Dominika
13. Marchewicz Magdalena
14. Mirosław Aleksandra
15. Nieckarz Joanna
16. Ordon Mirosław
17. Przyborowska Magdalena
18. Rączniak Monika
19. Sadowska Marta
20. Skomska Magdalena
21. Szczodrowska Justyna
22. Szulc Karolina
23. Śnieć Justyna
24. Śnieć Magdalena
25. Tęsiorowski Jarosław
26. Walska Adriana
27. Walska Joanna
28. Witkowiak Anna
29. Wiśniewska Ewa
30. Zielińska Beata
31. Zając Jarosław

Klasa IV C
wychowawczyni: Grażyna Winnicka

1. Brosowska Wioletta
2. Delewska Dorota
3. Durbacz Monika
4. Durzyńska Izabela
5. Falkowska Magdalena
6. Flis Emila
7. Gołębiewska Anna
8. Grzebinoga Monika
9. Hołownia Monika
10. Izdebska Żaneta
11. Janicka Magdalena
12. Kargiński Adam
13. Kitlińska Joanna
14. Kowalkowska Aleksandra
15. Lewalska Joanna
16. Mrozik Monika
17. Muchewicz Ewelina
18. Osak Justyna
19. Ossowska Aleksandra
20. Pańkowska Małgorzata
21. Piotrowicz Magdalena
22. Radziszewska Anna
23. Smoczyńska Magdalena
24. Stodolska Agnieszka
25. Szczodrowska Joanna
26. Uszler Małgorzata
27. Wilczyński Michał
28. Wojanowska Izabela

Klasa IV D
wychowawczyni: Łucja Żbikowska

1. Baćkowska Bożena
2. Bartecka Joanna
3. Bogusławski Michal
4. Boguska Renata
5. Bunk Katarzyna
6. Byrwa Michał
7. Elwertowska Anna
8. Gos Jarosław
9. Grochocki Jakub
10. Jarmużek krzysztof
11. Jóźwiak Ewa
12. Kapka Anna
13. Kierkul Dorota
14. Kowalska Wioletta
15. Krugliczynska Ksenia
16. Melkowska Krystyna
17. Najdzion Łukasz
18. Piernik Magdalena
19. Piórkowski Przemysław
20. Radomski Rafał
21. Rozwadowska Justyna
22. Socka Katarzyna
23. Strysik Anna
24. Strzyżyńska Izabela
25. Sułkowska Joanna
26. Szwajkowska Agnieszka
27. Tarach Katarzyna
28. Wiergowski Michał
29. Wlazło Michał
30. Zaborski Michał

Klasa IV E
wychowawczyni: Mirosława Cieślak

1. Anuth Izabela
2. Brzoskowska Patrycja
3. Bukierd Łukasz
4. Bunkowski Paweł
5. Bzymek Anna
6. Cegiel Dominika
7. Chlewicki Piotr
8. Chmielewska Joanna
9. Czmoch Dorota
10. Dybowska Dorota
11. Fabiszewski Tomasz
12. Geddert Krzysztof
13. Gil Monika
14. Huda Lucyna
15. Jórga Joanna
16. Kowalewska Kamila
17. Krepski Marcin
18. Lewiński Marek
19. Mikolajczak Katarzyna
20. Mosakowska Justyna
21. Niemiec Emilia
22. Oskroba Ewelina
23. Pastewska Małgorzata
24. Pawłowska Agnieszka
25. Paździor Małgorzata
26. Piasecki Filip
27. Prosotowicz Artur
28. Przybylak Patrycja
29. Sędzicka Magdalena
30. Suwała Beata
31. Tomasik Monika
32. Wójcik Monika
33. Złotnicki Mikołaj

Klasa IV F
wychowawca: Jacek Sawicki

1. Biernat Magdalena
2. Czajkowska Paulina
3. Czplińska Anita
4. Dulęba Anna
5. Jarzyńska Kamila
6. Jaskulska Anna
7. Józefiak Tomasz
8. Karwaszewska Anna
9. Karwaszewska Monika
10. Kmiecik Magdalena
11. Kulwicki Marcin
12. Leśnicka Katarzyna
13. Licznerski Marcin
14. Łukasiewicz Ewelina
15. Mączyński Mirosław
16. Nowicka Katarzyna
17. Orzeł Sebastian
18. Partyka Łukasz
19. Pasterska Katarzyna
20. Przytuła Joanna
21. Reise Piotr
22. Stencel Monika
23. Walc Aurelia
24. Wesołowski Marcin
25. Wiecka Małgorzata
26. Winkler Aleksandra
27. Wójcik Bartosz
28. Zaremba Dorota