Klasa IV A
wychowawca: Jacek Sawicki

1. Banet Agnieszka
2. Boguska Joanna
3. Brzeska Agnieszka
4. Burkiewicz Tomasz
5. Cebulski Mateusz
6. Floriańczyk Kinga
7. Gliniecka Lucyna
8. Grabowska Małgorzata
9. Jankowski Michał
10. Józefiak Hanna
11. Kamiński Filip
12. Kopczyńska Justyna
13. Kozłowska Karolina
14. Krajewski Maciej
15. Krausewicz Magdalena
16. Kucharski Mateusz
17. Lewalska Anna
18. Lewandowska Kamila
19. Lubańska Monika
20. Mazanowska Anna
21. Morawski Bartosz
22. Moskal Michał
23. Ordak Paweł
24. Palczewska Adriana
25. Puton Tomasz
26. Rakowska Anna
27. Recka Irmina
28. Sobiech Karolina
29. Szwarc Patrycja
30. Szymańska Magdalena
31. Wiczyńska Alicja
32. Wyżga Patrycjusz
33. Zdrojewski Rafał

Klasa IV B
wych.: Hanna Ludwińska

1. Bartoszewicz Karolina
2. Depta Marta
3. Forkiewicz Katarzyna
4. Gajek Tomasz
5. Glinowiecka Katarzyna
6. Hering Maciej
7. Iwicka Klaudia
8. Kawa Joanna
9. Kierul Agata
10. Klimek Magdalena
11. Kozikowska Anna
12. Kozioł Tomasz
13. Kuczkowski Artur
14. Kwak Agata
15. Kwiatkowska Kamila
16. Maciejewski Bartosz
17. Małkiewicz Michał
18. Marciniak Ida
19. Murak Iwona
20. Napiórska Agata
21. Nowicki Michał
22. Pawłowska Agnieszka
23. Rumińska Beata
24. Rumińska Karolina
25. Rybak Małgorzata
26. Rycerz Katarzyna
27. Rzeszótko Anna
28. Słupski Łukasz
29. Sokołowski Bartłomiej
30. Tymoszczuk Maciej
31. Wiśniewska Patrycja
32. Wojciechowska Monika

Klasa IV C
wych.: Grażyna Winnicka

1. Bartnik Anna
2. Boryń Agnieszka
3. Bujakowski Miłosz
4. Buniak Beata
5. Byczyńska Beata
6. Ciżyńska Karolina
7. Dawidziak Joanna
8. Dąbrowska Jowita
9. Fabrykiewicz Monika
10. Giemza Paulina
11. Hinz Anna
12. Kamiński Łukasz
13. Karpińska Monika
14. Karwowska Anna
15. Klugiewicz Agnieszka
16. Konopacki Robert
17. Kowalski Marek
18. Krause Małgorzata
19. Kujawa Mariusz
20. Laskowska Małgorzata
21. Madajewska Ilona
22. Makowski Radosław
23. Mikrut Zbigniew
24. Nowacka Dorota
25. Pernak Jakub
26. Piotrowska Monika
27. Piszczatowska Joanna
28. Przekazińska Katarzyna
29. Strużyna Aleksandra
30. Szymańska Tatiana
31. Witkowska Anna

Klasa IV D
wych.: Józef Kołodziejski

1. Chmielewska Agata
2. Cybulski Łukasz
3. Dąbrowska Karolina
4. Dwojacka Małgorzata
5. Gliniecka Ewelina
6. Gniadek Natalia
7. Goss Krzysztof
8. Grudzińska Małgorzata
9. Jakimowicz Milena
10. Jakubowska Dominika
11. Janiuk Maciej
12. Kamiński Łukasz
13. Kieloch Kamila
14. Klinga Joanna
15. Kowalik Dorota
16. Kowalska Marlena
17. Majewska Karolina
18. Maksym Paweł
19. Mankowski Łukasz
20. Mielcarski Przemysław
21. Napierski Kamil
22. Niedziałek Dominika
23. Pączek Agnieszka
24. Pęksa Monika
25. Rogowski Marek
26. Szwajka Krzysztof
27. Szymańczak Magdalena
28. Tomczyk Michał
29. Wacławska Anna
30. Waleron Aldona
31. Wiśniewski Maciej

Klasa IV E
wych.: Mirosława Cieślak

1. Basak Agnieszka
2. Beyer Agnieszka
3. Bubnicka Dorota
4. Cabaj Marta
5. Chałubowicz Bartosz
6. Chrzanowski Marcin
7. Garbacki Paweł
8. Glinkowska Aleksandra
9. Grzemska Katarzyna
10. Grzonkowska Katarzyna
11. Jaszdajewska Agnieszka
12. Kardas Magdalena
13. Kołecka Anna
14. Kozicka Ewelina
15. Lankiewicz Magdalena
16. Leissa Sylwia
17. Lewandowska Emilia
18. Łupina Ewelina
19. Misiaszek Jędrzej
20. Misztal Dominika
21. Okroj Ewelina
22. Osiewicz Anna
23. Pachulski Radosław
24. Ponikowski Piotr
25. Rychlicki Kamil
26. Serkowski Marcin
27. Słomińska Karolina
28. Staniszewski Cyprian
29. Stec Paweł
30. Szczepaniak Bartosz
31. Urbanowska Hanna
32. Wolski Arkadiusz
33. Zielke Natalia

Klasa IV F
wych.: Grażyna Aleksandrowicz

1. Brzozowska Anna
2. Cegiel Justyna
3. Ciecióra Jerzy
4. Dobjasz Aleksandra
5. Klaman Agata
6. Klimas Karolina
7. Krasiński Karol
8. Krawczewicz Marta
9. Krośnicki Rafał
10. Krzemieniewska Kinga
11. Lulińska Ewa
12. Nocoń Joanna
13. Ostrowska Agnieszka
14. Pawłowska Bożena
15. Przybylski Jędrzej
16. Różańska Magdalena
17. Sałatowska Ewelina
18. Sendobra Joanna
19. Smolarek Aleksandra
20. Sobociński Paweł
21. Szymkowiak Joanna
22. Wiśniewska Joanna
23. Zacharek Elwira
24. Zakrzewska Agnieszka