DRODZY ÓSMOKLASIŚCI!

W dniu 26 czerwca 2020 roku otrzymacie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Jeśli wybraliście naszą szkołę w pierwszej preferencji, powinniście przynieść do nas swoje świadectwo i inne dokumenty: wniosek – jeżeli jeszcze go nie dostarczyliście, 2 zdjęcia legitymacyjne oraz dokumenty potwierdzające osiągnięcia edukacyjne, sportowe, artystyczne i wolontariat.

Nie trzeba tego robić od razu pierwszego dnia. Członkowie naszej komisji rekrutacyjnej będą na was czekać w dniach 26 czerwca – 10 lipca bieżącego roku.

W piątek 26 czerwca czekamy w godzinach od 12.00 do 15.00, natomiast od poniedziałku 29 czerwca w godzinach od 9.00 do 15.00. Można więc spokojnie zaplanować termin odwiedzin w naszej szkole.

Należy również pamiętać o sytuacji epidemiologicznej. W trosce o bezpieczeństwo Wasze i członków komisji powinniście wchodząc do budynku naszej szkoły mieć założoną maseczkę i zdezynfekować dłonie dostępnym przy wejściu preparatem. Prosimy również nie tworzyć kolejek wewnątrz szkoły, ale oczekiwać na swoją kolej na boisku szkolnym. Komisja może równocześnie obsłużyć dwie osoby. Porządku będą pilnować pracownicy szkoły.

Pozdrawiamy,

Komisja Rekrutacyjna