W tym roku szkolnym będziecie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczenia w zajęciach rozwijających Waszą kreatywność. To spotkania przeznaczone dla tych wszystkich, którzy czują, że rozpiera ich energia twórcza, głód wiedzy lub ciekawość świata i ludzi. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu- pierwsze spotkanie planujemy we wtorek 8.09. o godz. 15.00. Stały termin zajęć każda grupa będzie mogła ustalić indywidualnie. To już będzie zależało od Was 😊

Proponujemy Wam:

ВОЛШЕБНАЯ РОССИЯ – KOŁO JĘZYKA ROSYJSKIEGO

(zaprasza pani profesor Monika Herduś)
Jesteś osobą kreatywną? Lubisz nowe wyzwania? Interesują Cię ludzie, ich kultura, obyczaje? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Wspólnie wybierzemy się w fascynującą podróż do Rosji. Przyjdź – dobra zabawa to podstawa!

JĘZYK ANGIELSKI W MEDYCYNIE

(zaprasza pani profesor Lucyna Gliniecka- Waldeck)
Marzysz o studiach medycznych? A może chcesz rozwinąć swoje umiejętności językowe? Dzięki naszej szkole możesz połączyć obie te pasje. Zapisz się na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego w medycynie! Poczytaj i posłuchaj aktualnych tekstów z branży medycznej. Wykaż się jako tłumacz, rozszerz znajomość zwrotów i słownictwa medycznego. Jeśli chcesz być specjalistą w swojej dziedzinie, zrób pierwszy krok ku karierze!

ZAJĘCIA TEATRALNE

(zaprasza pani profesor Monika Mejer)
Jeśli masz poczucie humoru, czujesz, że drzemie w Tobie talent aktorski lub po prostu
chcesz wyrazić siebie i dobrze się bawić, dołącz do grona artystów szkolnego kabaretu Chrobry Smile. Zajęcia teatralne są także przeznaczone dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił przy projektowaniu scenografii, kostiumów czy choreografii. Grasz na instrumencie? Śpiewasz? Malujesz? Piszesz scenariusze? Właśnie nadarza się niepowtarzalna okazja do kreowania życia artystycznego szkoły!

KOŁO PSYCHOLOGICZNE

(zaprasza pani psycholog Katarzyna Janczak)
Jeśli interesujesz się psychologią i dążysz do wszechstronnego poznania człowieka
oraz różnych aspektów jego funkcjonowania, dołącz do nas! Mowa ciała, asertywność, komunikacja interpersonalna, techniki relaksacyjne, promocja zdrowia psychicznego – to dopiero początek naszej poznawczej podróży…

Jak widzicie, jest z czego wybierać! A zatem do zobaczenia wkrótce!